Atvērt galveno izvēlni

Neciklopēdija β

Izmaiņas

Klepus sīrups

Pievienoti 60 baitu, 2012. gada 6. decembris, plkst. 18.01
nav labojuma kopsavilkuma
== Klepus sīrups ==
Tagad Klepus sīrups ir (tagad jau recepšu ) [[medikaments]], kas it kā novērš sausu [[klepus|klepu]]. Pieejams divos veidos — blisteris ar desmit ripām, vai arī pudele ar sīrupu, kas garšo pēc vēmiena. Uz iepakojuma uzraksts — Deksofāns.
Deksofāns (DMX) ir viela ko Latvijas narkomāni lieto, lai varētu labi pavemt kā arī iepazīt sajūtu kā ir būt daunim. Desmit tablešu efekts — necenzēta jautrība, nobāzta redze (viss raustās), valoda arī raustās, sākas svīšana un vēlme klausīties breakcore stila mūziku. Divdesmit tablešu efekts — lietotājs pats sāk taisīt breakcore stila mūziku. Trīsdesmit ripas — parādās [[Putins]] un trenē rallija automobīli, lai tas sēž pie galda un ēd ar ausīm.
== Kas tas ir==Kaut kad ap divi nulle nulle deviņi DXM padarīja par recepšu medikamentu, jo aptiekās to zaga skolnieki un nesa saviem hipijiem tēviem bezdarbniekiem, kuri uzskatīja, ka māk "ražot" breakcore stila mūziku.
Deksofāns Vārdu sakot, DMX ļoti mēģināja vilkt līdzi skābei (dxm) ir viela, kas itkā novērš sausu klepu, bet lv nariki to lieto, lai varētu labi pavemt kā zināma arī iepazīt sajūtu ir būt daunim. Desmit tablešu efekts — necenzēta jautrība, nobāzta redze (viss raustāsLSD), valoda arī raustās, mudaks sāk svīst un klausīties breakcore stila mūziku. Divdesmit tablešu efekts — mudaks pats sāk taisīt breakcore stila mūziku. Trīsdesmit ripas — parādās Isoss un trenē rallija automobīliketamīnam, lai tas sēž pie galda un ēd ar ausīmbet nekas tur nesanāca.
Kautkad ap divi nulle nulle deviņi DXM padarīja par recepšu medikamentu, jo aptiekās to zaga skolnieki un nesa saviem hipijiem tēviem bezdarbniekiem, kuri uzskatīja, ka māk "ražot" breakcore stila mūziku.  Vārdu sakot, deksis ļoti mēģināja vilkt līdzi skābei (zināma arī kā LSD) un ketamīnam, bet nehuja tur nesanāca.[[Kategorija:Narkotikas]]
119
labojumi