Atvērt galveno izvēlni

Neciklopēdija β

Dec3dec

Joined 2007. gada 9. oktobris

"Vai dec3dec ir traks? Einšteins bija traks, jo izdomāja, kā vienā ņēmienā uzcept miljons cilvēku; Saharovs bija traks, jo pamanījās šo skaitli desmitkāršot. dec3dec nevar būt traks tikai tādēļ vien, ka apgalvo - no viena tumšā gājēja sanāk labs BBQ."
     Jānis Jaunsudrabiņš par dec3dec

"Lietotājs, bļa! Kad es to trockistu dabūšu rokā, viņš tikai putriņu pa trubiņu varēs palietot."
     Staļins par dec3dec


dec3dec

dec3dec

figņa1

 
bezsatura visnepatiesākās neinformācijas krātuvē, ko jebkurš var nepapildināt un neuzlabot!
Apmēram 162 raksti, pamatā latviski un čangaliski

Jaunajam neciklopēdistam · Lameri jautā... · Nelasiet Helpus!

Kategorijas · Neciklopēdiskākie raksti · Visas lapas

Vai tU jau pieteicies Neciklopēdijas redaktoru kursiem?

Ja teV ir sarkastisks, ironisks vai alternatīvs skatiens uz parastām lietām,
nāc un ienes savu trakumu Neciklopēdijā!

 
Latviskajai Neciklopēdijai stūraina jubileja
 
Bušs sveic latvisko Neciklopēdiju
Mums, neciklopēdistiem, apaļās jubilejas pie kājas, jo tās iekrīt reti un parasti ir garlaicīgas. Stūrainās jubilejas turpretī ievalda jo nikni, tādēļ, ka ir pa rokai katru dienu, kad vien vajadzīgs iemesls iedzert, iepīpēt un tāda garā. Jā, un, protams saņemt dāvanas. Savas alus-ķiploku bučas gan varat iebāzt sev ... (izgriezts)!

Tad nu tā - mums kārtējā stūrainā jubileja. Pasaules varenie steidz nomētāt mūs ar saviem bezgaumīgajiem apsveikumiem, a mūs tas nekrata, pēc definīcijas nekrata. Mūs vispār nekas nekrata. Mēs ierēcam, ja kas.Kaukaataa.

Kas mums te ir?
Ar kaunu jāsaka - Te praktiski nekā nav. Kādi 162 raksti, no kuriem vismaz puse ir bullšits, bet otra puse daudzmaz kvalitatīvi buļļu mēsli; kādi 98 bilžuki, no kuriem daži ir skatāmi un 692 reģistrēti šī resursa čakarētāji. Bet, nu, tas ir maz, nepiedodami maz tik dižai un potenciāli neciklopēdiskai nācijai kā latvieši, tādēļ katrs puslīdz domātrakstīt spējīgs altenatīvi debīlās domas nesējs ir aicināts nākt un papildināt visu šo figņu arī ar savu devumu, jo šis resurss ir brīvi rediģējams un papildināms un to drīkst darīt jebkurš, lai arī cik anonīms viņš nebūtu nolēmies palikt.
  • Raksti parasti pakārtoti Kategorijām, bet autori mēdz šai lietai uzlikt lasīti, tādēļ, ja gribi iečekot visus rakstus saraksta vidā, dari to šeit.
  • Ir daudz darāmā. Labāko veikumu un un darāmo darbu sarakstu iečeko te.
  • Bliez! Nāc un bliez!
Gā Bērziņa galva.

Vēderrunātājs, šamanis un zīmju gudrais tulks Gā Bērziņš šoreiz nācis klajā ar sensacionālu paziņojumu:
"Veči, bļa! Nu neesmu es saspiedis galvu, nepavisam neesmu!"

Iepriekš, kā zināms, viņš ekstrasensori bija atklājis Latvijas spiegus Latvijas valdībā, kas tur veica nepieļaujamu izziņas darbību Latvijas un tās valdības interesēs... Lasīt vairāk...

Proščai, Abrene!
 
Ēzeļa ausis
Šodien ar skaļām gavilēm un lopisku piedzeršanos Ārlietu Ministrijas telpās noslēdzies slavenais darījums ar ēzeļa ausīm, kurš sākās ...

Lasīt vairāk...

Vecais Džedajs jums ievibrēs Spēku, bļin!
 
Vecais Džedajs
Ja Cilvēks-Cūka mums iemācija, ka septiņi teknie gadi nozīmē "savilkt jostas", tad šaubu nav - Vecais Džedajs liks mums atcerēties savu hrestomātisko enerģetiskās krīzes risināšanas paņēmienu - taupības krāsnis...

Lasīt vairāk...

figņa2

bilžuki

162
98
692
4