Atvērt galveno izvēlni

Neciklopēdija β

Amerikas Savienotās Valstis

Amerikas Savienotās Valstis
Oficiālā valoda Amerikāņu valoda (Vieglākā valoda pasaulē, jo filmās tajā iemācās runāt pat suņi)
Galvaspilsēta Vašingtona
Valdnieks Obama
Amerikas Dievs Džastins Bībers
Īpaši slaveni pilsoņi Vladimirs Putins, Marija Naumova, Merilina Monro, Elizabete II, Allāhs
Neatkarība
 - Atzīta

1994. gada 4. jūlijā
1994. gada 3. jūlijā
Valūta Hotdogs (1 Hotdogs = 100 čupačupi)
Nacionālā himna Skrienu pakaļ frī

Amerikas Savienotās Valstis (arī ASV, HIV un MCdonalds impērija) ir neliela pundurvalsts, kura sastāv no 2 štatiem un vienas republikas pilsētas. Tomēr ASV (HIV) valdnieki jau vairāk nekā simts gadus ir iedomājušies, ka ir paši svarīgākie Pasaulē un māca (pārsvarā ar ieročiem) pārējo valstu iedzīvotājus kā dzīvot. Valsts atrodas uz Mēness. Tās galvaspilsēta ir Vašingtona.

VēstureLabot

Amerikas Savienotās Valstis dibinātas 1994. gadā, kad cilvēki nosēdās uz Mēness. Tur viņi nodibināja jaunu valsti, lai spētu atmazgāt naudu no pārējās pasaules un izmantotu pasaules krīzi savā labā. Pirms 2008. gada tie speciāli uzsāka pasaules finanšu krīzi, lai spētu atmazgāt naudu vēlreiz, tādēļ HIV uzskatāma arī par pasaules bagātāko valsti.

IedzīvotājiLabot

Vidēji uz vienu HIV iedzīvotāju ir 0.4 MCdonalds ātrās ēdināšanas restorāni. Tie apgādā iedzīvotājus ar darbu un nepieciešamības produktiem: kolu, frī kāpostiem un hamburgeriem. Tādēļ amerikāņi uzskatāmi par resnāko tautu.

ĢeogrāfijaLabot

Amerikas Savienotās Valstis sastāv no 2 štatiem un republikas pilsētas.
Ziemeļu štata nosaukums ir Zančarka. Visi tās iedzīvotāji ir amerikāņi un mafija. Visi seko kristietībai, kura tiek uzskatīta par lielāko sektu uz Mēness. Štata galvaspilsēta ir maza un nenozīmīga pilsētiņa, kuras nosaukumu neviens neatceras. Štata un visu Savienoto Valstu lielākā pilsēta ir Ņujorka, kura ir arī naudas atmazgāšanas centrs.
Dienvidu štata nosaukums ir Floriteksasa. Tajā regulāri ir augsta temperatūra un tur dzīvo galvenokārt afroamerikāņi un imigranti no Latīņamerikas. Šajā štatā atrodas Mēness lielākās prērijas un tuksneši. Tāpat tā iedzīvotāji ir pieradinājuši lapsas kā mājdzīvniekus. Štata administratīvais centrs ir Holivuda. zea:Vereênigde Staeten